جستجو کردن

قیمت خرید برنج دم سیاه رشت + عکس

برنج دم سیاه رشت با مرغوبیت بالا و عطر و طعم فوق العاده از محصولات طبیعی ایرانی درجه یک محسوب می شود و فروش بالایی دارد.

برنج دم سیاه رشت

برنج دم سیاه رشت

برنج دم سیاه اعلا رشت درجه مرغوبیت بالایی دارد و از نظر عطر و طعم محصولی بی رقیب می باشد و از برنج های بی نظیر ایرانی صادراتی محسوب می شود.

این محصول نام آشنا و خوشنام دارای مرغوبیت بالایی است و از نظر عطر و بو در سطر برنج های ایرانی قرار دارد.

این نوع برنج کاملا ارگانیک می باشد که با انتخاب آن می توانید میزبانی عالی برای مهمانی ها و مجالس باشید و از آن می توان غذاهای مختلف تهیه کرد و یک انتخاب عالی برای برنج آبکش و کته محسوب می شود.

برنج اعلا دم سیاه رشت در شمال کشور در بهترین آب و هوا تولید می گردد و یکی از محصولات اعلا صادراتی به شمار می آید.

مشخصات برنج دم سیاه رشت

مشخصات برنج دم سیاه رشت

برنج دم سیاه اعلا رشت دارای مشخصات خاصی است که آن را از سایز برنج های ایرانی متمایز می سازد و باعث شده از محصولات ممتاز محسوب شود.

از مشخصه های اصلی آن می توان به دانه های قلمی و باکیفیت آن اشاره کرد که باعث شده است یکی از برنج های لوکس و دانه بلند ایرانی به شمار آید.

این نوع برنج هنگام طبخ خیلی خوب ری می کند و برنجی قد بلند است که به خوبی قد می کشد.

عطر این محصول نسبت به بسیاری از برنج های دیگر ایرانی بیشتر است و بسیار خوش طعم می باشد و دارای ارزش غذایی بالایی است.

خرید برنج دم سیاه رشت

خرید برنج دم سیاه رشت

برای خرید برنج دم سیاه رشت اصل و باکیفیت لازم است که مشتری در قدم اول حتما مراکز معتبر را برای خرید خود انتخاب نماید.

این مراکز همیشه کیفیت اعلا و درجه یک را به فروش می رسانند و خرید از آن ها باعث می شود مشتری در انتخاب خود اعتماد و اطمینان کافی داشته باشد.

همچنین لازم است که مشتری برندهای معتبر را برای خرید خود انتخاب نماید و به منطقه تولید که معمولا بر روی کیسه آن درج شده است توجه کند.

برای انتخاب بهترین کیفیت لازم است که حتما نام، برند و مشخصاتی که روی کیسه آن نقش بسته است را بررسی نمایید برنجی را انتخاب کنید که شلتوک نداشته و دانه های سالم و یک دست داشته باشد.

قیمت برنج دم سیاه رشت + خرید و فروش

قیمت برنج دم سیاه رشت + خرید و فروش قیمت برنج دم سیاه رشت با توجه به میزان مرغوبیت که دارد با نوساناتی همراه است و حتی عوامل اقتصادی در نرخ نهایی آن تاثیر گذار می باشد.

این نوع برنج به عنوان یکی از محصولات برند و پر فروش توسط مراکز تولید قیمت گذاری می شود که با وجود واسطه ها قیمتی کاذب پیدا می کند.‌

این محصول اعلا و درجه یک را می توان در کیسه های کوچک و بزرگ با نرخ متفاوت خریداری نمود.

بازه قیمت این محصول به صورت کیلویی بین 95/000 تا 150/000 تومان می باشد.

برای این که بتوانید با پایین ترین قیمت بهترین کیفیت را خریداری کنید با مشاوران فروش ما در این سایت تماس بگیرید و از خریدی رضایت بخش برخوردار گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *